اضافه کردن امکانات به ویرایشگر با TinyMCE Advanced

سلام ودروب به تمامی کاربران پوینا، شاید شما هم از کم بود امکانات در ویرایشگر کلاسیک رنج می برید، می خواهید  اضافه کردن امکانات به ویرایشگر وردپرس را یاد بگیرید.

اضافه کردن امکانات به ویرایشگر با افزونه TinyMCE Advanced

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس با موفقیت ثبت شده است و تا کنون بیش از 2 میلیون بار نصب و فعال سازی شده است، درواقع یکی از افزونه های مطرح و جزو افزونه کاربردی ویرایشگر متن وردپرس نیز می باشد.

 

آموزش کار با افزونه کاربردی وردپرس TinyMCE Advanced

این افزونه در مخزن وردپرس موجود می باشید و می توان به راحتی آن را نصب و فعال سازی کرد. اما برای ویرایش امکاناتی که به ما می دهد باید وارد قسمت تنظیمات> TinyMCE Advanced شده واردبخش تنظیمات می شویم.

تقریبا 90 درصد افزونه های وردپرس دارای پنل تنظیمات می باشند و این افزونه کاربردی ویرایشگر متن وردپرس هم به نوبه خود دارای پنل تنظیمات می باشد. تنظیمات این افزونه بسیار ساده می باشد و برای افراد مبتدی فقط کافیست بخش اول تنظیمات را انجام بدهند و ما بقی قسمت ها را بگذاریم به صورت پیش فرض بماند.

این در واقع بخش اول تنظیمات می باشد که ما میتوانیم گزینه هایی که ویرایشگر متن وردپرس ما را به ساختاری که در ذهنتان می باشد تبدیل میکند
انتخاب میکنیم و از قسمت بالا انتقال می دهیم. کار با این افزونه بسیار ساده است و فقط و فقط به صورت کشیدن و رها کردن می باشد.
بعد از انتخاب پارامتر های دلخواه روی دکمه Save Change کلیک می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =