چند فروشندگی در وردپرس

سلام به همه کاربران عزیز وب سایت پوینا خیلی از شما دوستان می خواستید بدونید چه جوری می شه چند فروشندگی در وردپرس رو اجرا کرد و یک مارکت پلیس ساخت.

ابتدا باید بگیم مارکت پلیس چیه؟ شما حتما به سایت دیجی کالا سر زدید، خیلی از محصولات این شرکت دارای چند فروشنده هست. و دیجی کالا از فروش محصولات فروشنده های مختلف کمیسیون دریافت می کنه، به مارکت هایی که بیش از یه فروشنده دارند مارکت پلیس می گیم.

در وردپرس آیا میشه یه مارکت پلیس ساخت؟ جواب مثبته خوشبختانه با همه گیری وردپرس توسعه دهنده های زیادی پا به میدان گذاشتن تا قابلیت هایی را به وردپرس از طریق تم و پلاگین به وردپرس اضافه نمایند.

شروع چند فروشندگی در وردپرس

یک پلاگین حرفه ای که می تونیم با کمک اون، میشه فروشگاه پلیس ایجاد کنیم افزونه چند فروشندگی دکان است.  این افزونه دارای دو نسخه رایگان و حرفه ای است. نسخه رایگان افزونه بیش از سی هزار نصب فعال ار wordpress.org داشته که عدد خیلی خوبی برای یک پلاگین رایگان است. نسخه رایگان این افزونه توانسته امتیاز 4.5 از 300 رای دهنده کسب نماید.

خوب ما پس از نصب افزونه دکان چه امکاناتی را در اختیارمان قرار می گیرد

در قسمت ظاهر به هر فروشنده اجازه این را میدهد تا یک ادرس اینترنتی داشته باشند به عنوان فروشگاه خودشان. و هر محصولی که وارد نمایند در این صفحه منتشر میشود. اما در ادامه می خواهیم با قسمت تنظیمات افزونه دکان بپردازیم.

در تنظیمات افزونه ما می توانیم کمیسیون پیشفرض را از فروش محصولات دریافت نماییم. کمسیون مدیریت به دو نوع ثابت و درصدی قابل تنظیم است، بیشتر افراد از کمسیون درصدی استفاده می کنند.  می توانید به فروشندگان اجازه دهید تا با امکان صدور تخفیف کالا های خودشان را نزد کاربران محبوب تر نمایند. می توانید مشخص نمایید دریافت کننده هزینه حمل و نقل، مالیات چه کسی باشد.(فروشنده و یا مدیریت) این اماکان را میدهید تا فروشندگان تایید شده بتوانند به صورت مستقیم محصول وارد نمایند و یا نیاز به برسی محصول است.

شما می توانید با استفاده از تنظیمات افزونه درخواست برداشت وجه فروشندگان را نیز محدود نمایید و به طور مثال بگویید در خواست برداشت وجه حداقل باید 50000 هزار تومان باشد و تا رسیدن سهم فروشندگان به این عدد اجازه درخواست نخواهند داشت.

با افزونه دکان مارکت پلیس خود را ایجاد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 10 =