insta

آموزش اینستاگرام | چیدمان پست ها (5+1 ترفند)

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز وب سایت پوینا، اهمیت اینستاگرام برای تمامی کسب و کارها ثابت شده، آگه بخواهیم محصولاتمون رو به واسطه اینستا گرام به کاربران معرفی کنیم نیازمند یک پیج حرفه‌ای و زیبا هستیم. ما در این مقاله چیدمان پست ها در اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهیم.

1 پست عنوان وسط چین

اولین نوع چینشی که ما در اینستاگرام می‌خواهیم آن را برسی کنیم پست عنوان وسط چین است. در این نوع چیدمان برای هر موضوع شما نیازمند طراحی سه پست هستید، یک پست عنوان و دو پست مرتبط.

طراحی پست عنوان

در طراحی پست عنوان بهتر است رنگ زمینه، یک رنگ روشن باشد و رنگ عنوان رنگ تیره. سعی کنید تمامی پست‌های عنوان شما از یک نو رنگ بر خوددار باشند. این کار سبب زیباتر شدن پیج شما می‌شود.

2 موضوع ردیفی

در این نوع سبک چینش سعی می‌کنیم مقالات با ارتباط زیاد را در یک ردیف قرار دهیم با یک سبک چینش و رنگ.

3 پست های موزایکی

محبوب ترین روش برای استفاده از طرح کاشی ها تناوب بین عکس و نقل قول است،با این حال  شما می توانید خلاق شوید. به عنوان مثال ، شما همچنین می توانید بین یک عکس و نمونه ای از کار خود پست های کاشی وار همانند تصاویر زیر ایجاد نمایید.

4 پست های پازلی

اینگونه چیدمان زمانی است که تمام عکس های شما به هم پیوند خورده و تصویر بزرگتری را تشکیل می دهند. دشوارترین بخش انجام این طرح ، حفظ کیفیت بالای هر تصویر پس از تقسیم تصویر بزرگ است. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که هر عکس خاص به تنهایی معنا پیدا می کند (در غیر این صورت افراد روی آن کلیک

همچنین نشهاده کنید مقاله مربوط به یافتن تصاویر با کیفیت را 

5 تم مرزی

استفاده از یک مرز سفید بر روی عکس های شما یکی از ساده ترین راه ها برای شروع یک موضوع است.

حتی اگر عکس های بسیار متفاوتی به اشتراک بگذارید ، با رنگ های مختلف ، کلیه خوراک شما سازگار به نظر می رسد. مرزهای سفید فضای بین عکس های شما را اضافه می کند. آنها باعث می شوند که خوراک کلی شما نفس بکشد.

همچنین ، مرزهای سفید بسیار جذاب هستند که باعث می شوند عکس های شما در صفحه کاوش و صفحات هشتگ در اینستاگرام مشخص شود.گزینه های مرزی زیادی در برنامه پیش نمایش وجود دارد .

6 موضوع مرز سیاه

مرزهای سیاه در حال حاضر در اینستاگرام بسیار نادر است. بنابراین مطمئناً بایستید.

مرزهای تاریک مناسب برای تم های تاریک است ، مانند مضامین . همچنین ، مرزهای سیاه در عکسهای مینیمال و عکسهای با رنگهای پر رنگ بسیار زیبا به نظر می رسد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =