flatsome-Introduction

معرفی قالب فلت سام | theme flatsome

ما در این مقاله به معرفی قالب فلت سام می پردازیم و برسی می کنیم چرا فلت سام ؟

آمار و ارقام چه می گویند

بیش از 119 هزار نصب فعال از مارکت معتبر تم فارست و همچنین کسب امتیاز 5 ستاره از خریداران قالب، این آمار به ما نشون میده یه قالب خوب و مورد اعتماد هست.

فلت سام تجربه پنج ستاره بیش از صدو نوزده هزار کاربر وردپرسی است. 

معرفی قالب فلت سام 

یکی از برترین و سبک ترین قالب های هماهنگ با فروشگاه ساز ووکامرس است که می توان با استفاده از آن به راحتی هرچه تمام وب سایت فروشگاهی خود را طراحی کنید.
اگر همانند من ایده ای برای طراحی ندارید می تونید از دمو های پیش فرضش استفاده کنید، از مزیت فلت سام می تونیم به درون ریزی دمو با یک کلیک اشاره کنیم، این قابلیت کار رو خیلی برای ما ساده می کنه و همچنین برای دریافت ایده خیلی کمکمون می کنه.

با گوگل دوست باشید

قالب فلت سام بهینه شده برای متور جستو جو گر گوگل هست. قبل از هر چیز باید بپرسیم چرا گوگل؟ جوابش سادست، اولین معرف ما به کاربران هدف گوگل است، و همین امر شاید کاربران را تبدیل به مشتری کند. پس با استفاده از قالب فلت سام با گوگل دوست باشید و سئو خودتون رو بهبود بدید.

وب سایت seo-4

صفحه ساز

هر چه را در ذهن دارید با صفحه ساز فلت سام اونو روی سایتتون پیاده کنید، صفحه ساز فلت سام به شما این امکان را می دهد تا بدون دانش برنامه نویسی بتاونید صفحه مورد نظر خود را به صورت زنده بسازید. صفحه ساز فلت سام با ارائه دادن المان های زیاد به کاربرانش این قابلیت را فراهم کرده که صفحه طراحی شده توسط کاربر به منعطف ترین شکل خود طراحی شود.

همچنین مشاهده کنید دوره” آموزش فلت سام “

صفحه-سازنده-مسطح

سفارشی سازی به سبک فلت سام

کمتر قالبی وجود دارد که امکان طراحی  هدر و فوتر را در اختیار کاربرانش قرار دهد، اما فلت سام با قرار دادن این امکان به کار بران خود اجازه می دهد تا با همان صفحه ساز معروف و رویای خود هدر و فوتر را برای وب سایت خود شخصی سازی کرد و سایتی متفاوت نسبت به سایر فلت سامی ها داشت.

گر نخواهی شوی برند، هم رنگ جماعت شو !

همونطور که گفتیم فلت سام به ما این امکان را میدهد تا ظاهر خیلی متفاوت را نسبت به سایر فلت سامی ها داشته باشیم، به طور مثال وب سایت پوینا و آی فلت سام  هر دو با قالب فلت سام درست شده اند اما هیچ کدام شبیه دیگری نیستد. این قدرت فلت سام است که به ما کمک می کنه برند بهتری بشیم.

گفتیم گر نخواهی شوی برند، هم رنگ جماعت شو! این یعنی مخاطب به سایت هایی بیشتر اعتماد می کند که از سایر وب سایت ها الگو برداری نکرده باشد. پس برای جذب مخاطب، کسب اعتماد مخاطب، تبدیل مخاطب به مشتری و در نهایت کسب درآمد میلیونی فلت سام گزینه عالی برای شروع است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 5 =