قوانین خرید

محصولات خریداری شده پوینا کاملا پاک بدون ویروس و بدون بک لینک بوده و پوینا موظف است اپدیت کلیه محصولات را ظرف مدت حداکثر 10 روز در سایت قرار دهد.

قوانین پشتیبانی

پشتیبانی محصولات پوینا به صورت همیشگی بوده و نصب قالب و محصولات یکبار بیشتر انجام نمیشود و نصب دوباره محصول شامل هزینه هست حداکثر پاسخگویی به تیکت ها 48 ساعت میباشد

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب پوینا  برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

1 . سوالات پیش از خرید را میتوانید  در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید  یا با ما در ارتباط باشید مزیت ارسال دیدگاه این است پس از خرید محصول بابت ارسال دیدگاه هدیه ایی نیز به شما تعلق میگرد.

2 . درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت پوینا به ثبت برسد. و از تماس فقط در مواقع ضروری استفاده کنید.

3 . امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.

4 . محصولات خارجی که دارای لایسنس هستند ما توانایی دادن لایسنس و اکانت خریداری شده را نداریم و اگر نیاز به لایسنس دارید باید لایسنس را از منبع اصلی خریداری کنید .

5 . هزینه ایی که شما پرداخت میکنید بابت فارسی سازی – پشتیبانی – سالم بودن فایل – بسته نصب آسان – اورجینال بودن فایل است

6 . پشتیبانی هر محصول خریداری شده برای یک سایت میباشد  و برای سایت دوم ملزم به خرید دوباره محصول هستید.

پشتیبانی پوینا به صورت تیکتی انجام میشود و طی مدت 48 ساعت به آن پاسخ خواهیم داد و اگر در این مدت پاسخ داده نشد میتوانید با شماره تماس های ضروری (۰۹۰۱۹۵۴۴۴۶۷) تماس بگیرید دقت کنید … پشتیبانی محصولات شامل آموزش محصولات نمیشود .