قوانین خرید از پوینا


ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب پوینا  برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:


۱- سوالات پیش از خرید را میتوانید  در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید  یا با ما در ارتباط باشید مزیت ارسال دیدگاه این است پس از خرید محصول بابت ارسال دیدگاه هدیه ایی نیز به شما تعلق میگرد.


۲-درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت پوینا به ثبت برسد. و از تماس فقط در مواقع ضروری استفاده کنید


۳-پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.


۴-امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.


۵-محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد ممکن است از تم فارست باشد و یا سایت های خارجی باشد برای همین باید برای رفع مشکل به آنها مراجعه کنیم و تا جایی که در توان داریم برای رفع مشکل به شما کمک خواهیم کرد


۶-پوینا هیچ گونه لینک یا کد مخفی درون افزونه ها قرار نمیدهد و این را ۱۰۰ درصد تضمینی به شما خواهیم گفت


۸-با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت پوینا، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط پوینا را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.